32 Günde İngilizce Programı


~~Hiç vaktim yok diyenler için 32 günde İngilizce programı
Hiç vaktim yok kurslara devamlı katılamam diyenler için hazırlanmış özel bir programdır .

~~KİTAPTAN TAKİP İMKANI
EĞİTİM SETİ BİLGİLERİ
TEACH YOURSELF ENGLISH
-İNGİLİZ ve AMERİKALI DİL UZMANLARINCA CANLANDIRILMIŞ GÖRÜNTÜLÜ DİYALOGLAR
-İNGİLİZCE DİLBİLGİSİNİN AYRINTILI ve AKICI TÜRKÇE ANLATIMI
-BİNLERCE ÖRNEK CÜMLE ve ALIŞTIRMA
-ALIŞTIRMALARIN AYRINTILI ve GÖRÜNTÜLÜ ÇÖZÜMLERİ
-İNGİLİZCE- TÜRKÇE SÖZCÜK KARTLARI ve CD ‘DE KAYITLI TELAFFUZLARI
-KENDİ KENDİNE GÖRÜNTÜLÜ İNGİLİZCE ÖĞRENİM SİSTEMİ
-3 KİTAP -  17 DVD  -  1 MP3  CD  (mp3 çevrilebilen cd demek)

~~TEACH YOURSELF ENGLISH NASIL KULLANILMALI?


TEACH YOURSELF ENGLISH İngilizce öğrenim sistemi, size İngilizceyi en iyi şekilde öğretmeyi hedefleyen eşsiz bir kaynaktır. Bu sistem sayesinde, İngilizceyi, tüm yönleriyle (dilbilgisi, sözcük bilgisi, söyleniş), görsel ve işitsel olarak, hiç yorulmadan, ekran karşısında izleyerek öğreneceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, bilgisayarınıza ya da DVD oynatıcınıza DVD’lerinizi takıp izlemektir. DVD’lerinizdeki bilgiler sizi yönlendirecektir.

Konu başlarındaki diyalogları içeren filmler, İngilizce ve Amerikalı dil uzmanlarınca canlandırılmıştır. Diyaloglarda geçen önemli sözcükler, İngilizce ve Türkçe olarak kitabınızda verilmiştir. Filmi izledikten sonra, bilmediğiniz sözcükleri kitabınızdan bulup öğrenin ve daha sonra filmi tekrar izleyin. Bu kez filmdeki diyaloğu ne kadar kolay anladığınızı göreceksiniz.

DVD filmlerinizde ve kitabınızda İngilizce dilbilgisi yapısının çok açık olarak, akıcı bir Türkçe ile anlatıldığını göreceksiniz. Dilbilgisi konuları çok çok sayıda örnekle zenginleştirilmiştir. TEACH YOURSELF ENGLISH ile İngilizce çalışırken, öncelikle konu başlarındaki diyalogları izleyip, anlamaya çalışın. Sonra, dilbilgisi açıklamalarını, kitabınızdan okuyarak ve DVD’nizden izleyerek çalışın. Daha sonra, konu başındaki diyaloğu içeren filmi tekrar izleyin ve bilgilerinizi pekiştirin. Bu aşamaların ardından, konu sonundaki alıştırmaları çözmeye çalışın. Yapmanız gereken en son ve özel çalışma, alıştırmaların çözümlerini ekranda izleyerek çözümlerinizi kontrol etmek olacak.

TEACH YOURSELF ENGLISH İngilizce öğrenim sisteminde alıştırmaların çözümlerinin DVD’nizden izlemek size çok büyük yarar sağlayacaktır. Bir İngilizce öğretmeninden özel ders alıyormuş gibi İngilizce öğrenmenin ayrıcalığını ve rahatlığını yaşayacaksınız.

TEACH YOUSELF ENGLSIH İngilizce öğrenim sistemi içinde yer alan kelime kartlarını, düzenli olarak, dilediğiniz her ortamda çalışmayı ve sözcük bilginizi pekiştirmeyi unutmayın. BU sözcüklerin söylenişlerini CD’nizden dinleyebilirsiniz.

TEACH YOURSELF ENGLISH İngilizce öğrenim sistemi ile, çok kısa zamanda, İngilizce günlük konuşmanızı sağlayacak binlerce sözcük ve dilbilgisi kuralı öğrendiğinize siz bile şaşıracaksınız.
Sipariş için :  (0212) 244 90 00
İ[email protected]

 

 

 

 

 

Copyright © Spoken English. Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım MediaClick