IELTS Kursları

40   Kişi
Bu   Fırsatı   Yakaladı.
Kalan
40
00 GÜN / 00 SAAT : 00 DAKİKA : 00 SANİYE
FIRSATI YAKALA

NEDEN RAKİPSİZİZ

KADROMUZ


IELTS Kursları


Bu programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyesi minimum intermediate olmalıdır. Programa katılmadan önce öğrencinin seviye tespiti yapılmaktadır. Seviyesi düşük adaylar kurs öncesinde 3-4 haftalık yoğun bir program ile temel YDS sınav İngilizcesi eğitimi verilerek sınıflara dahil edilirler. Kursun amacı en kısa zamanda en yüksek notu almaktır. Bundan dolayı IELTS sınav tekniği , sınav stratejisi ve sınav pratiğine yönelik eğitimler verilmektedir.

Program 40 saattir. 5 haftada tamamlanır. Böylece adaylar aylar süren kurslar yerine , IELTS sınav tekniği ve sınav ip uçları odaklı çalışma ile hızlı bir şekilde hedeflerini gerçekleştirirler.

Öğrencileri IELTS sınavına profesyonel hocalar hazırlar. Kurs boyunca sınavda yer alan bütün bölümler “listening, reading, writing,speaking çıkmış sorular üzerinde sınav tekniği sınav stratejisi ve sınav pratiği ile soru çözme şeklinde yapılır

Öğrenciler kurs boyunca minimum 4 adet IELST deneme sınavına katılırlar. Bunla IELTS sınavları ile birebir paraleldedir. Böyle adaylar yapılacak gerçek sınava önceden hazırlanmış olur. Kendilerini ölçebilirler. Kaynaklar ücretsizdir. Derslerimiz IELTS Sınavı Programının kurucu hocası tarafında yapılmaktadır.

Copyright © Spoken English. Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım MediaClick