Akademik Eğitimler TOEFL

3   Kişi
Bu   Fırsatı   Yakaladı.
Kalan
22
00 GÜN / 00 SAAT : 00 DAKİKA : 00 SANİYE
FIRSATI YAKALA

NEDEN RAKİPSİZİZ

KADROMUZNEDEN RAKİPSİZİZ

SPOKEN ENGLISH Neden Rakipsiz
Önce Sev, Sonra Öğren sloganıyla hareket eden SPOKEN ENGLISH ; sevilmeden ve zorla yapılan bir işten hiçbir zaman verim alınamayacağının bilincinde olduğundan öğrencilerine dil sevdirme programları yapmaktadır.

Peki Dil Neden Sevilmiyor?
Bunun pek çok sebebi olabilir ama en önemli nedenlerinden biri öğrencinin dili anlamaması ve anlamadığı bir şeyi ezberlemeye çalışmasıdır. Sonuçta öğrenci dili anlamadığından kısa sürede unutmaktadır. Uzun yıllar yapılan İngilizce eğitimine rağmen alınan yol neredeyse “0” sıfırdır.

SPOKEN ENGLISH “Coding” system ile bu durumu ortadan kaldırıyor.
Ne anlatılırsa anlatılsın “anladım” dedirten Coding sistemi ile öğrencilerini konuşturuyor. Bu sistem sayesinde çok kısa zamanda orta ve ileri seviyede dil edinilebiliyor. Evet şunu söylüyoruz; Dil öğrenimi çok kolay, fakat yıllardır yanlış metotlarla eğitim yapıldığından öğrenci bıkkın ve mutsuz, dili sevmiyor. Aslında, çok kısa zamanda İngilizceyi öğrenip konuşabileceğinizi biliyor musunuz? İnanmıyor musunuz? Ücretsiz derslerimize neden katılmıyorsunuz?

Öğrenmek bireysel farklılık gösterdiğinden her öğrencisini bire bir takip eden SPOKEN ENGLISH bu konuda da rakipsizdir. Derse gelemeyen, ders kaçıran öğrencilerine danışman hocalarla ek programlar düzenleyerek öğrencinin dersten kopmamasını sağlıyor.

KADROMUZ

SPOKEN ENGLISH Kadrosunu tamamı konusunda profesyonel yerli ve yabancı eğitimlerden oluşmaktadır. SPOKEN ENGLISH eğitim kadrosu seçimi büyük bir hassasiyetle yapılmaktadır. İngilizce öğretmenleri arasında SPOKEN ENGLISH kadrosuna girmenin ne kadar zor olduğu konuşulmaktadır. Kurumumuz öğretmenlerini hizmet içi eğitime tabii tutmaktadır. Başarılı olan öğretmenlerle derslere devam edilmektedir. Öğretmenler branşlarına göre derslere girmektedir. Her konunun uzman öğretmeni vardır. GENEL İNGİLİZCE , YDS , IELTS, PROFICIENCY öğretmenleri konusunda uzmandır. Her biri kendi departmanında eğitim vermektedir.

Copyright © Spoken English. Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım MediaClick