Biz Kimiz


Eğitim dünyasında köklü deneyime sahip bir kadro tarafından 2002 yılında temelleri atılan SPOKEN ENGLISH İngilizce kursu , özel eğitim kurumu olmasının ötesinde bir okul ciddiyetinde davranarak, Türkiye'de çok kısa zamanda kurumsal bir kimlik haline gelmiştir.

SPOKEN ENGLISH İngilizce kursu “Önce Sev, Sonra Öğren” sloganı ile yola çıkarak, profesyonel eğitim almış eğitmen kadrosuyla, görsel ve işitsel eğitime dayalı teknolojisi ile disiplinli, kaliteli ve öğrenciyi hedefe götürecek en doğru eğitimi vermeyi ilke edinmiş garantili dil eğitim kurumudur.

MİSYONUMUZ

Günümüz dünyası şaşırtıcı bir hızla ilerlerken uluslararası ilişkiler her geçen gün biraz daha gelişmekte ve iletişim hayati bir önem kazanmaktadır. İnsanlık tarihinin her döneminde, siyasi ve kültürel faktörlere bağlı olarak bazı diller diğerlerine oranla uluslararası ilişkilerde tercih edilmiştir. Bugün hiç şüphe yok ki, tüm dünyada konuşulan ve uluslararası ilişkilerde tercih edilen dil İngilizcedir. Avrupa Birliği'ne girme çabası içinde olan ülkemizde de İngilizce önem kazanmış, İngilizce konuşmak herhangi bir işe girmek için bile neredeyse zorunluluk haline gelmiştir.
 
İngilizce pratik bu kadar önem kazanmasına rağmen ülkemizdeki yabancı dil eğitimi hayal kırıklıklarıyla doludur. Kolej bitirmiş öğrenciler bile dili akıcı bir şekilde kullanamamaktan şikayet etmektedirler. Bir yıl hazırlık okumuş, İngilizce kursunda eğitim almış öğrencilerin durumu daha da vahimdir. En basit dilbilgisi konularında bile öğrencilerin kafasının karışık olduğu görülmektedir. Öğrencinin  ingilizce konuşma noktasında ise başarı yüzdesi, neredeyse sıfırdır. Tamamı profesyonel yerli ve yabancı öğretmenleri ile mükemmel bir kadroya sahip olan SPOKEN ENGLISH ingilizce kursu ana misyonu ; öğrencilere servet harcatmadan çok kısa zamanda, yüksek standartlı, kaliteli eğitim ve öğretim vermek, öğrenci memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, öğrencilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak İngilizce anlama , ingilizce konuşma ve ingilizce düşünme yeteneklerini sağlamaktadır.

“Coding System" Dil bilimcilerin dünyadaki dil eğitimine iddialı katkısıdır. Metot hakkında ayrıntılı bilgi almak için ana sayfadaki eğitim sistemimizi tıklayın.

VİZYONUMUZ

İngilizceyi ihtiyaç olarak kabul eden herkesi hedef kitlesi içinde görmek, çağın sürekli değişen şartlarına dinamik yapısı ile cevap vermek, eğitim ve öğretim alanında kaliteli ve güvenilir bir dünya markası olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme içinde olmak. Öğrencilerimize kaliteli, ferah ders işleme imkanı yaratmak, “Tam Zamanında” İlkesi ile hatasız eğitim, öğretim vermek. Öğrencilerimizi başarılı, koşulsuz memnun ve mutlu kılmaktır. 

Copyright © Spoken English. Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım MediaClick