Compact İngilizce Programı


DİL GEÇMİŞİ OLMAYANLAR İÇİN COMPACT İNGİLİZCE PROGRAMI

Daha önce İngilizce çalışmamış veya zayıf İngilizce bilenlerin kabul edildiği bu programda İngilizceyi başlangıçtan orta düzeye kadar interaktif bir sistemle çalışacak olan öğrenciler programın sonunda okuma ve konuşma becerilerini yüksek bir seviyeye getirmiş olacaklar.


Bu öğrenciler yanlış metotlarla vakit kaybetmeyeceklerinden, kendilerini dil geçmişi olan öğrencilerden daha şanslı saymalıdırlar.

Bu programı bitiren öğrenciler dünyanın her yerinde ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeye ulaşmış olacaklardır.

Compact eğitim süresi öğrenci ihtiyaçlarına göre değişebilmektedir. Kimi öğrenci konuşayım derdimi anlatayım derken kimisi yurt dışı ile ilişiklerim var, toplantılara katılmam, seminer vermem lazım diyor , kimisi IELTS, YDS, TOEFL sınavlarına katılacağım diyor akademik kariyer için dil öğrenmek istiyor.

SPOKEN ENGLISH, öğrenci ihtiyaçlarını hedef alan ilkesi ile 3 ayrı dönem İngilizce programı uygulamaktadır.

3 ayda orta seviyede

6 ayda ileri seviyede

10 ayda akademik seviyede

Eğitim programları ile öğrencilere hizmet vermektedir.

 

Temelden başlatılan öğrenci 3 ay, 6 ay, 10 ay ihtiyaçlarına bağlı olarak istediği süreye kayıt olabiliyor. Compact program 4'lü eğitim birebir takip modeli ile çalışılmaktadır.

Türk hoca ile Gramer

Yabancı hoca ile Konuşma

Danışman Hoca ile Telafi

Evde ve işyerinizdeki İngilizce ile (yani eğitim setleri) pekiştirme. Böylece öğrenci her yönü ile birebir takip ediliyor ve seviyesi izleniyor.

Öğrenci seviyesi ilerledikçe Türk Hocaların ağırlığı azalıyor, yabancı hoca ağırlığı artıyor. Öğrenci tüm yönleri ile eğitime adapte ediliyor.

Bu programın sonunda Türk hoca yerine tamamen yabancı hocaya bırakıyor. Artık öğrenci İngilizceden İngilizceye çalışmaya başlıyor. İngilizceden İngilizceye düşünüyor. Compact programı bitiren öğrenciler, extensive programına devam edebiliyor.

Copyright © Spoken English. Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım MediaClick