Extensive İngilizce Programı


Biliyorum Ama Konuşamıyorum Diyenler için Extensive İngilizce Programı

Extensive İngilizce Programı daha önce hazırlık okumuş, kolej bitirmiş, 1 veya 2 yıl kursa giderek belli bir seviyeye ulaşmış, dilbilgisi üzerinde yeterli çalışma yaptığına inanan ancak konuşmada güçlük çeken, duyduğunu anlamayan, sıkıcı dilbilgisi çalışmalarından sonuç alamayan öğrencilerin katıldığı yoğun konuşma egzersizlerinin yardımı ile dili aktive etme programıdır.

Konuşmak isteyen öğrenciler için özel olarak hazırlanan bu program; İngiliz, Amerikalı, Avustralyalı, Kanadalı eğitmenlerle birlikte yürütülüyor. Konuşmanızı geliştirerek İngilizcenize akıcılık kazandırmanın yanı sıra değişik aksanlara aşina olarak anlama kapasitenizi artırmak için konuşma sınıflarına katılabilirsiniz.

Konuşturmaya yönelik bir çalışma programı olan extensive program, ingilizceden ingilizceye interaktif olarak yapılmaktadır. Dersler, konusunda uzman deneyimli yabancı hocalarla işlenmektedir.

Bu programı bitiren öğrenciler, dünyanın her yerinde her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeye ulaşmış olmanın ötesinde YDS, IELTS, TOEFL gibi sınavlara da hazırlanma noktasına gelirler.

Copyright © Spoken English. Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım MediaClick