Neden Rakipsiziz


SPOKEN ENGLISH Neden En İyi İngilizce Kursu
Önce Sev, Sonra Öğren sloganıyla hareket eden SPOKEN ENGLISH ingilizce kursları; sevilmeden ve zorla yapılan bir işten hiçbir zaman verim alınamayacağının bilincinde olduğundan öğrencilerine dil sevdirme programları yapmaktadır.

Peki Dil Neden Sevilmiyor?
Bunun pek çok sebebi olabilir ama en önemli nedenlerinden biri öğrencinin dili anlamaması ve anlamadığı bir şeyi ezberlemeye çalışmasıdır. Sonuçta öğrenci dili anlamadığından kısa sürede unutmaktadır. Uzun yıllar yapılan İngilizce eğitimine rağmen alınan yol neredeyse “0” sıfırdır.

SPOKEN ENGLISH İngilizce Kursu “Coding” system ile bu durumu ortadan kaldırıyor.
Ne anlatılırsa anlatılsın “anladım” dedirten Coding sistemi ile öğrencilerini konuşturuyor. Bu sistem sayesinde çok kısa zamanda orta ve ileri seviyede dil edinilebiliyor. Evet şunu söylüyoruz; Dil öğrenimi çok kolay, fakat yıllardır yanlış metotlarla eğitim yapıldığından öğrenci bıkkın ve mutsuz, dili sevmiyor. Aslında, çok kısa zamanda İngilizceyi öğrenip konuşabileceğinizi biliyor musunuz? İnanmıyor musunuz? Ücretsiz derslerimize neden katılmıyorsunuz?

Öğrenmek bireysel farklılık gösterdiğinden her öğrencisini bire bir takip eden SPOKEN ENGLISH neden en iyi ingilizce kursu?. Çünkü derse gelemeyen, ders kaçıran öğrencilerine danışman hocalarla ek programlar düzenleyerek öğrencinin dersten kopmamasını sağlıyor.

Copyright © Spoken English. Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım MediaClick