Sıkça Sorulan Sorular


Bu sistem ile gramer öğrenmeyecek miyim?

Hayır, gramer öğreneceksiniz. Hatta mükemmel derecede öğreneceksiniz. Sadece ezberlemenize gerek kalmayacak, grameri anlayacaksınız.

Eğitim sonunda sınavlara girmek istiyorum, bana faydası olur mu?

Programlarımızı bitirmiş öğrencilerimiz, dili mükemmel derecede anlamış olduklarından sınavlara rahatlıkla hazırlanabilirler. Başarı %100‘dür.

Önceden grameri çalışıp SPOKEN ENGLISH’e ondan sonra katılmak mı daha doğru olur?

Hayır, hiç bilmeseniz bile grameri anlayıp konuşabilirsiniz. Yani hem gramer hem ingilizce konuşma... Bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız.

Çok yoğun oluyorum, kaçırdığım dersleri telafi edebilir miyim?

Evet, SPOKEN ENGLISH ingilizce kursu 4’lü eğitim ile her öğrenciyi birebir takip etmektedir. Önceden danışman hocası ile iletişim kurup telafi dersi düzenlenmektedir.

Unutuyorum, ne yapmam lazım?

Öğrenmede unutma önemli bir etkendir. Unutmanın temelinde anlatılanları anlamama ve ihtiyaçlar yatar. “Coding System” ile yani anlatılanları anladım ile öğrenci öğrendiğini o kadar iyi kavramıştır ki öğrendikleri onun bir parçası olmuştur. İnsan kendine ait olan bir şeyi kolay kolay unutmaz. Unutmada ihtiyaçlar da önemli rol oynar “Çölde susamış bir kişi suyu unutur mu?"

Unutmada tekrar da önemli bir faktördür. Tekrar edilmeyen şeyler zamanla unutulur. Bundan dolayı öğrencilerimize evde, işyerinde çalışabilmeleri için ücretsiz eğitim setleri vermekteyiz. SPOKEN ENGLISH ingilizce kursu öğrenme prensiplerinin tümünü öğrenciye sevdirerek uygulamaktadır.

Kur yok mu?

SPOKEN ENGLISH ingilizce kursu 6 kurluk sistem vardır. Beginner, Elemantary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advance kur sisteminin yanında öğrenci ihtiyaçlarına cevap verebilecek SPOKEN ENGLISH’e özgü “dinamik” bir program izlenmektedir.

İngilizce seviye tespit sınavı

SPOKEN ENGLISH İngilizce kursu, öğrencisini programlara yerleştirmeden önce, ingilizce seviye tespit sınavı yapmaktadır. Böylece öğrencilerin seviyelerine uygun programlarda eğitim yapması sağlanmaktadır.

Copyright © Spoken English. Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım MediaClick